TP-Link MC112CS [WDM média konvertor sítě Fast Ethernet, k funkci nutný protikus MCS111CS s 1550/1310nm Tx/Rx]

Technológia konvertora:Fast Ethernet 10/100Mbps; Konvertor podľa typu:LAN/optika singlemode.... viac
Bežná cena: 32.27  (-21%)
21.17 € bez DPH
Skladom 3 ks
25.4 €
ks
Vyberte si zvýhodnené balenie
Množstevné zľavy
Kód: 438034
EAN: 6935364030421
Záruka: 60 Měsíc(ů)
Výrobca: TP-link
Popis a parametre

TP-Link MC112CS [WDM média konvertor sítě Fast Ethernet, k funkci nutný protikus MCS111CS s 1550/1310nm Tx/Rx]


  • Vyhovuje standardům 802.3u 10/100Base-TX, 100Base-FX.

  • Funkce Link Fault Passthrough a Far End Fault včas minimalizují ztrátu způsobenou přerušením spojení.

  • Podporuje technologii WDM, odesílání a příjem dat pomocí jednoho optického vedení.



TECHNICKÉ SPECIFIKACE.
Technológia konvertora
Fast Ethernet 10/100Mbps
Konvertor podľa typu
LAN/optika singlemode

TP-Link MC112CS [WDM média konvertor sítě Fast Ethernet, k funkci nutný protikus MCS111CS s 1550/1310nm Tx/Rx]

Zadajte prosím svoje meno
Email, na ktorý Vám príde odpoveď
Zadajte kontaktný telefón
Vaše prianie, aspoň 3 znakov
Stráženie produktu
Naposledy navštívené
Intellope, s.r.o.
Kutuzovova 17
83103 Bratislava
Slovenská republika
IČO: 51047021
IČ DPH (DIČ): 2120583740
Spracovanie dát
Schovať